SEAT LEON JAK Z SALONU 1.6mpi

NOWEMU WŁAŚCICIELOWI ŻYCZĘ MIŁEJ SPOKOJNEJ I BEZAWARYJNEJ JAZDY, oraz dziękuję za zaufanie i kupno czwartego auta z mojego komisu 🤝